Gradinita Marghita -

Gradinita cu P.P. Nr. 2 Marghita. Jud Bihor, Loc. Marghita. Regulament de Organizare si Functionare Interna. Comisia metodica a educatoarelor 2016-2017. Proiect de Dezvoltare Institutionala 2014-2018. Curriculum pentru Invatamantul Prescolar. Revista grădiniţei Jurnalul copilăriei. Raport anual de activitate. Raport anual de evaluare. Declaratii de avere si de interese. 2014 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 Marghita.

OVERVIEW

This domain gradinitamarghita.info currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have sifted twelve pages within the site gradinitamarghita.info and found zero websites associating themselves with gradinitamarghita.info. There are one contacts and locations for gradinitamarghita.info to help you correspond with them. This domain gradinitamarghita.info has been on the internet for five hundred and forty-five weeks, eleven days, seventeen hours, and thirty-eight minutes.
Locations
Online Since
Apr 2014

GRADINITAMARGHITA.INFO RANKINGS

This domain gradinitamarghita.info has seen diverging amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for gradinitamarghita.info

Traffic ranking (by month) for gradinitamarghita.info

Traffic ranking by day of the week for gradinitamarghita.info

GRADINITAMARGHITA.INFO HISTORY

This domain gradinitamarghita.info was created on April 08, 2014. As of today, it is five hundred and forty-five weeks, eleven days, seventeen hours, and thirty-eight minutes old.
REGISTERED
April

MATURITY

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES GRADINITAMARGHITA.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gradinitamarghita.info Mobile Screenshot of gradinitamarghita.info Tablet Screenshot of gradinitamarghita.info

Asociatia Europa Digitala

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

GRADINITAMARGHITA.INFO HOST

I detected that a single page on gradinitamarghita.info took one thousand four hundred and sixty-nine milliseconds to stream. Our parsers could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider gradinitamarghita.info not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

I identified that this website is utilizing the nginx admin operating system.

Gradinita Marghita -

DESCRIPTION

CONTENT

This domain gradinitamarghita.info has the following on the site, "Regulament de Organizare si Functionare Interna." Our analyzers analyzed that the website also said " Comisia metodica a educatoarelor 2016-2017." The Website also stated " Proiect de Dezvoltare Institutionala 2014-2018. Declaratii de avere si de interese. 2014 Gradinita cu Program Prelungit Nr."

VIEW OTHER WEBSITES

Gradinita Maryland

Investim in dezvoltarea copilului tau! Situat la periferia orasului, departe de aglomeratia, galagia, traficul si poluarea Bucurestiului, intr-un frumos cartier de vile, sediul MARYLAND dispune de spatii deosebite atat la interior cat si la exterior. Urmarim dezvoltarea celor mici pe planul comunicarii ca factor deosebit de important pentru integrarea in societate. MARYLAND - recunoscuti BRITISH COUNCIL ca si centru de pregatire. La gradinita facem o ora de limba engleza zilnic.

Gradinita Mary Poppins

Gradinita Mary Poppins isi propune sa creeze un climat sigur si optim dezvoltarii copilului reprezentand prima etapa a integrarii sociale si a dezvoltarii premergatoare scolii. Sediul Gradinitei este aplasat in zona de nord a capitalei si dispune de sali de clasa, spatii de joaca, sali de mese, bucatarie proprie, grupuri sanitare, curte.

GradinitaMicul Print Cluj

Construim impreuna viitorul copiilor nostri! Gradinita cu P. Regulament de organizare si functionare. Suntem o echipa ce dovedeste M. Aturitate in toate actiunile derulate. Ncluziunea este o valoare ce promoveaza C. Ompetitia cu noi insine, intr-o maniera constructiva, intr-o U. Ibertatea, in toate formele ei, e sustinuta prin P.

Gradinita Montessori Bucuresti - Montessori Kindergarten of Bucharest

Gradinita Montessori Bucuresti - Montessori Kindergarten of Bucharest. Din septembrie 2011 și Școala Montessori București - Montessori School of Bucharest, prima școală Montessori din Bucuresti autorizata de Ministerul Educației, Cercetării, Tineretului și Sportului. În septembrie 2007 deschideam Montessori Kindergarten of Bucharest. Totul sub numele de Școala Montessori București - Montessori School of Bucharest.

Gradinita Nirvana - Despre noi

Copiii sunt cursanti naturali care asimileaza cunostinte repede si u.